KURUMSAL

KURUMSAL

Sağlığınız için hizmetinizdeyiz.

Özel Star Medica Hastanesi, insan sağlığına saygı ve sevgi ile hizmet etmeyi ilke edinerek, 2010 yılında seçkin hekim kadrosu, sağlık personeli, hasta odaklı yaklaşımı, tıbbi alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet vermeye başlamıştır.

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde 17’i yoğun bakım 42 yataklı  binasında, uzman hekim kadrosu ile, 9 yıldır, özellikli, nitelikli ve kaliteli sağlık hizmeti vermektedir

7/24 Acil Servis & Ambulans

Uzman Sağlık Birimleri

Seçkin Hekim Kadrosu

%100 Hasta Memnuniyeti

Vizyonumuz

Sağlık alanındaki değişme ve gelişmeleri takip ederek sistemine yansıtan, teknolojiye uygun, deneyimli ve kalıcı kadrosunu sürekli eğitimle destekleyen, sağlık hizmetinde;
“ Trakya’nın öncü sağlık kuruluşlarından biri olmaktır”.

Misyonumuz

İnsanlığa sunulan en kutsal hizmetlerden biri olarak kabul edilen sağlık hizmetini: uzmanlaşmış tüm dallarda; bilgili, ilgili, insan haklarına saygılı, güler yüzlü personelimizle hasta memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirmek ve teknolojinin en son imkânları ile tanı ve tedavi metodlarını kullanarak, Kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Değerlerimiz

Hasta merkeziyetçi yaklaşımla tüm hasta ve hasta yakınlarımıza sıcak, kendilerini rahat hissedebilecekleri bir ortam oluşturma gayretindeyiz. “Biz sizler için ve size yardım için varız”, bu bizim temel yaklaşım politikamızdır. Hasta haklarına saygılı, herhangi bir ayrım gözetmeksizin tüm hastalarımıza eşit hizmet sunmaktayız. Hastalarımızla açık iletişim kurarak teşhis ve tedavi süreçlerinde söz sahibi olmaları sağlanmaktadır.

Çalışanlarımızın iş ve artı değer yaratmasının kurumumuzun gelişimi için öneminin farkındayız. Çalışanlarımızla ortak hedef ve değer oluşturarak gelişeceğimizin bilincindeyiz. Sağlıkta kaliteyi ve gelişmeleri takip ediyoruz.

Hizmet süreçlerimizde sadece sezgi, duygu ve deneyimlerimize değil sağlık ve kalitedeki gelişmeleri takip ederek kullanılmasına önem ve öncelik veriyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Misyon, vizyon ve değerlerimiz doğrultusunda, uluslararası standartlarda hizmet veren, hasta ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde sağlayan, kanıta dayalı verilerle sürekli iyileştirmeler yapan, öğrenen organizasyon ve güvenilir sağlık hizmeti sunan bir kuruluş olmaktır.
İLKELERİMİZ
  • Genel ve tıbbi ahlak kurallarından ödün vermemek.
  • Sağlık hizmeti verirken hasta mahremiyetine özen göstermek.
  • Irk, cins, din, dil ayrımı yapmadan insan hayatına saygı duymak.
  • Hasta ve yakınlarını doğru ve yeterli bilgilendirmek.
  • Son teknoloji; teşhis ve tedavi imkanlarını hastalarımızın hizmetine sunmak.
  • En önemli gücümüzün yetişmiş insan kaynağımız olduğu bilinciyle hareket etmek.
  • Koruyucu ve önleyici eğitimlerle insan sağlığının korunmasına katkıda bulunmak.

İDARİ KADRO VE YÖNETİM KURULU

Yönetim Kurulu Başkanı Salih AYKAN

GENEL KORDİNATÖR
Genel Kordinatör

İşletme Direktörü

Doç. Dr. Özgür Bige
Başhekim/Kadın Doğum Uzmanı